620137 г. Екатеринбург
ул. Комсомольская 6е, офис 213
e-mail:  [email protected]

+7 (343) 382-44-94

+7 (982) 660-660-8

Статьи

Usuń wersję mobilną kolegów z klasy. Jak usunąć stronę z kolegów z klasy z telefonu. Usuń raz na zawsze

 1. Możliwe metody usuwania
 2. Jak usunąć stronę w Odnoklassniki na tablecie za pomocą przeglądarki
 3. Usuń stronę w Odnoklassniki na tablecie: opcja z aplikacją
 4. Usuń swoją stronę ze szczegółowego opisu kolegów
 5. Prawo do usunięcia
 6. Mobilna wersja strony
 7. Aplikacja na Androida
 8. Aplikacja na iPhone'a

Aby usunąć stronę w Odnoklassniki z tabletu, musisz użyć naszej instrukcje krok po kroku , można to zrobić tak szybko i prosto, jak podczas usuwania ze smartfona.

Możliwe metody usuwania

Istnieją tylko dwa sposoby, które umożliwiają usunięcie profilu za pomocą urządzeń mobilnych:

 • usunięcie za pomocą wersji mobilnej sieć społecznościowa OK;
 • usunięcie za pomocą zainstalowanego Play Market lub App Store aplikacje.

Erwin ma 76 lat i jest prawdziwym facetem od władzy. Będąc starszym partnerem w firmie zajmującej się obróbką metali, ważna osoba wciąż rośnie każdego dnia o godzinie piątej i odnosi sukcesy we wczesnej zmianie swojej firmy. I to, chociaż jego syn prowadzi firmę od wielu lat. Po prostu nie mógł odejść, zwłaszcza że jego żona zmarła na raka. Zamiast żałoby, utopił swój żal w pracy, wspomina Ingrid Kreutzer, dyrektor naczelny instytutu partnerskiego „Ordinary Way” lub uparta sprawa. „Byłem naprawdę zaskoczony, że ktoś taki jak on, który był tak zaangażowany, chciał mieć czas na nowy związek”.

Rozważ wszystkie opcje w kolejności.

Więcej na ten temat można znaleźć w następnej sekcji naszego portalu.

Jak usunąć stronę w Odnoklassniki na tablecie za pomocą przeglądarki

W tym celu skorzystaj z naszego opisu krok po kroku algorytmu akcji:

 • przejdź do dowolnej przeglądarki z telefonu, wpisz m.ok.ru w pasku adresu;

ru w pasku adresu;

Hooker jest dzisiaj trochę zaskoczony. Ale Erwin wyjaśnił, że rozumie, że jego siła maleje i że jego syn jest „dobrze trzymany w sklepie”. Chce wycofać się fragmentarycznie i szuka partnera, który dużo z nim zabiera i dużo podróżuje. I był dość pesymistyczny - wspomina Kreyzer. Nie wierzył, że możemy znaleźć dla niego żonę w krótkim czasie i byliśmy gotowi czekać co najmniej rok. Przyznał również, że był bardzo selektywny. Początkowo wydawał się słuszny, wspomina Kreutzer.

Erwin kategorycznie odrzucił dwie pierwsze prezentacje partnerów, nie chciał nawet spotkać się z pańami, aby wydać opinię. Dla nas jest jeszcze wiele, pomyślał Kruzer, dodając do koperty jeszcze dwa profile partnerów. Ale powinno być inaczej. Krążownik nie mógł w to uwierzyć, gdy Erwin zadzwonił następnego dnia i powiedział, że spotka się z jedną z dwóch dam, Hannelore. Spośród wszystkich ludzi, Hannelore, którzy ubiegali się o pracę po 6 nieudanych prezentacjach partnerów, Kreuzer pyta. Gdy kilka dni później obaj otrzymali wiadomość o sukcesie, Kreutzer był naprawdę zaskoczony: nigdy bym nie pomyślał, że znajdą się w tak krótkim czasie.

 • przewiń do końca i kliknij link „Odrzuć usługi”;

przewiń do końca i kliknij link „Odrzuć usługi”;

 • Wypełnij formularz odrzucenia i potwierdź usunięcie.

Wypełnij formularz odrzucenia i potwierdź usunięcie

Holger rozwiódł się kilka miesięcy temu, kiedy został klientem Wspólnej Drogi w Hofheim. Żeby żyć samotnie sam, nie było dla niego mowy. W ten sposób Holger otrzymał w ciągu kilku tygodni trzy pomysły od partnerów, które dobrze pasują do jego profilu. Wszyscy byli żądni przygód, uprawiali sport i podróżowali. Wszystkie miały swoją pracę w dobrej pozycji, to było bardzo ważne dla Holgera ”, wspomina Kreuser. Ale Holger odrzucił je wszystkie - chemia po prostu nie głosowała. „Są to rzeczy, na które nie mamy wpływu: jeśli wszystkie rzeczywiste właściwości są odpowiednie, ale chemia jest zła, to jesteśmy bezsilni - albo iskra odbija się, albo nie!”, Mówi Kreutzer.

Usuń stronę w Odnoklassniki na tablecie: opcja z aplikacją

Druga metoda jest prawie identyczna z poprzednią:

 • nie można przejść przez całą stronę za pośrednictwem aplikacji, więc przejdź do w pełni funkcjonalnej witryny OK w przeglądarce;

nie można przejść przez całą stronę za pośrednictwem aplikacji, więc przejdź do w pełni funkcjonalnej witryny OK w przeglądarce;

Holger wreszcie przedstawił Simone jako czwartą. To był naprawdę pomysł z przeszkodami. Ponieważ Holger nie mógł się otworzyć e-mail , musieliśmy wysłać mu prezentację partnera pocztą. Tymczasem pewna siebie Simone już odebrała telefon i zadzwoniła do Holgera. „Zwykle mężczyzna powinien nawiązać pierwszy kontakt” - powiedział Kreuser. Ale rzucone przez Simone podejście zrobiło na nim wrażenie, a ona także lubiła swój głos. Od samego początku byli sympatyczni.

Obraz bardzo ucierpiał i nie jest tak ważny. To pokazuje, że niemożliwe jest odwrócenie uwagi od występów - podsumowuje Kreutser. 65-letni Lewis K. został owdowiały przez pięć lat. Jej mąż wcześnie uległ stanowi serca i początkowo Louise nie chciała już partnera. Ale po wielu latach samotności stawało się to coraz trudniejsze, zwłaszcza w święta, takie jak Boże Narodzenie. W końcu zrobiła kreskę i zaczęła czytać reklamy w swojej codziennej gazecie. Może ktoś tam był, żeby się do tego zmieścić. „I tak Louise w końcu stała się naszym klientem” - powiedziała Ingrid Kreuzer, dyrektor zarządzający agencji randkowej Common Path.

 • następnie ponownie odwiedź sekcję „Przepisy”;
 • przewiń w dół, wybierz łącze „Odrzuć usługi”;
 • z ogólnej listy powodów wybierz ten, który odpowiada twojemu pragnieniu opuszczenia sieci społecznej;
 • wprowadź poniżej swoje hasło do konta;
 • potwierdź usunięcie.

Metody te są odpowiednie dla wszystkich tabletów i smartfonów, z którymi można połączyć się z Internetem i mieć wbudowaną przeglądarkę. On zwykły telefon (nawet sensoryczne) do wykonania tych operacji nie jest możliwe. Ponadto za pomocą narzędzi mobilnych można skonfigurować prywatność i zamknąć profil za pomocą płatnej funkcji. Wszystkie szczegóły w odpowiednich artykułach naszego portalu.

Louise miała jasne pojęcie, czym powinien być jej przyszły partner - nawet tak bardzo „obraz” jej zmarłego męża. „Nowy” powinien mieć dobre cechy, które zna również od innych ludzi - łagodny, niezawodny, lojalny, uczciwy i opiekuńczy. Powinien też być zainteresowany planem kulturalnym i kochać podróżować. „Przedstawiliśmy Louise pięciu różnym dżentelmenom i, co prawda, byliśmy trochę zdesperowani, ponieważ nie zawsze korespondowali - z zewnątrz lub z naszej strony”.

Usuń swoją stronę ze szczegółowego opisu kolegów

Ale reakcja Louise K. po pierwszym spotkaniu mnie zdmuchnęła - obie były byli koledzy z klasy . Rozumieli się dobrze, jak dzieci i młodzież, i spędzali dużo czasu bez niczego między nimi. Teraz, w wieku emerytalnym, chcemy spróbować razem - cytuje Kraiser, któremu nadszedł list, który Louise napisała do niej. Powodem tego jest fakt, że agencja randkowa chce tego uniknąć - w przeciwieństwie do firm krajowych - wnioskodawcy muszą długo podróżować, aby kupić. „Chcemy zjednoczyć ludzi”, którzy żyją jak najbliżej siebie.

W ten sposób możesz opuścić Odnoklassniki przez tablet. Z tej sieci społecznościowej korzystaj przewodnik krok po kroku z następnej sekcji strony.

Jak usunąć stronę na tablecie?

Czasami zdarzają się sytuacje, w których chcesz usunąć profil osobisty w kolegach z klasy. I nie zawsze jest to możliwe przy użyciu komputera osobistego. W związku z tym użytkownicy często zadają pytanie: jak usunąć stronę z kolegów z klasy z telefonu lub tabletu?

Nikt nie powinien opuszczać swojego otoczenia, swoich krewnych, przyjaciół i znajomych, aby móc być z nowym partnerem. Opisuje właściciela „Wspólnej ścieżki” Ingrid Kreuzer, ważnego kryterium pośredniczącego. Z powodu drobnego błędu, jaki jakiś czas temu popełniono, nie było mediacji, która nie była zaplanowana, a mimo to doprowadziła do sukcesu. Tajny pisarz nie mógł napisać lepszego scenariusza - wspomina Kreuzer. W ciepły letni dzień, przechodząc w biurze przekonany, że niektóre z szafek na dokumenty, które zostały już zdemontowane na pokaz, rozpadły się.

Prawo do usunięcia

Tak niespodziewanie akta Kathariny leżały obok listy ofert dla Wilhelma, który nie był przeznaczony. A pracownik, oczywiście, w swoich działaniach niespodziewanie zaoferował Wilhelmowi z regionu Frankfurtu Katharina z okolic Heilbronn z powrotem. „To około 150 km - łatwa droga!” Więc Kreuzer. Ale najlepiej, żeby Wilhelm włączył telefon przez telefon, po tym jak błąd został zauważony po dwóch tygodniach. „Ponieważ obaj dobrze znali się z telefonu, byli ciekawi, że spotkali się, mimo długiego dystansu” - dołącza partner brokera Kreutzer. „Cóż, to naprawdę spowodowało”, podsumowuje.

Uwaga! W ciągu 90 dni od daty usunięcia użytkownik będzie mógł przywrócić swoje konto.

Gdy strona zostanie usunięta, właściciel nie będzie mógł komunikować się z innymi użytkownikami, słuchać muzyki, oglądać filmów, zostawiać komentarzy. Dlatego warto uważnie pomyśleć przed usunięciem profilu.

Mobilna wersja strony

Przed przystąpieniem do usuwania konta upewnij się, że smartfon jest podłączony do Internetu i zainstalowana jest na nim przeglądarka. Aby trwale usunąć stronę przez przeglądarka mobilna należy wykonać następujące czynności:

W ciągu dwóch lat Katharina i Wilhelm mają udane relacje na długich dystansach - redukcja w nadchodzących miesiącach nie jest już wykluczona. Tylko wysokość nie jest krytyczna. I tylko w najrzadszych przypadkach dokładnie odpowiadają pomysłom naszych klientów. Potem nastąpiły dwa lub trzy zdania od mężczyzn, którzy pod względem wysokości spotkali pożądany test Annette. Po spotkaniu ze sobą szybko okazało się, że w przeciwnym razie nie byłyby one odpowiednie dla siebie, rozczarowany wniosek Annette. „To była rozpacz” - wspomina Kreuzer.

 • Pobierz przeglądarkę internetową.
 • W pasku adresu wpisz „m.ok.ru” lub wybierz witrynę z zakładek, jeśli wcześniej była tam zapisana. Otworzy się wersja mobilna sieć społecznościowa.

Uwaga! Propozycję zainstalowania aplikacji na smartfonie można bezpiecznie zignorować. Teraz nie jest dobrze.

 • Wprowadź login i hasło autoryzacji. Nie musisz ich zapisywać.
 • Po załadowaniu strona osobista , musisz kliknąć przycisk OK, aby otworzyć menu.
 • Z listy wybierz element „Przejdź do pełnej wersji witryny”.


Z listy wybierz element „Przejdź do pełnej wersji witryny”

Po pracy wracała krok po kroku do plików i nagle w połowie lat pięćdziesiątych zachowała akta Waltera, których cechy i zainteresowania dokładnie odpowiadały pomysłom Annette, z wyjątkiem jego wzrostu. 72 cm był dokładnie taki sam rozmiar. Z wyrzutem sumienia wysłała informacje o Walterze do Anette, a Anette początkowo była bardzo zirytowana.

Krützer mówi: „Do dziś są parą”. Kiedy zadzwonił do mnie Wilhelm, szybko zorientowaliśmy się, że mamy coś do powiedzenia. Długo rozmawialiśmy, a potem zorganizowaliśmy spotkanie na następny weekend. To był fajny wieczór, a potem zgodziliśmy się pójść na camping następnego dnia. To był wspaniały dzień i od tego czasu spotykamy się regularnie. Wreszcie, w naszym życiu znów pojawiają się jasne plamy.

Przejdź do „Regulaminu” (znajdującego się na dole strony internetowej).


Przejdź do „Regulaminu” (znajdującego się na dole strony internetowej)

Zostanie wyświetlona lista reguł korzystania z sieci społecznościowej. Na końcu pojawi się link „Odmów usługi”. Oznacza to usunięcie konta.


Oznacza to usunięcie konta

Aby potwierdzić działanie, musisz wprowadzić hasło.

Aplikacja na Androida

Usunięcie profilu z kolegów z klasy za pomocą aplikacji na Androida jest dość problematyczne. Ta możliwość nie jest brana pod uwagę przez twórców. Usunięcie będzie musiało być wykonane w sposób opisany powyżej.

W oprogramowaniu można jednak ograniczyć dostęp do swojego profilu. Będzie to wymagać:

 • Pobierz aplikację za pośrednictwem Play Market.
 • Zaloguj się.
 • Przejdź do ustawień, klikając etykietę witryny w lewym górnym rogu.


Przejdź do ustawień, klikając etykietę witryny w lewym górnym rogu

Wybierz „Zamknij profil”.


Wybierz „Zamknij profil”

Aplikacja na iPhone'a

Podobnie jak w poprzednim przypadku usunięcie konta za pomocą oprogramowania mobilnego Odnoklassniki z iPhone'a jest niemożliwe. Ale konfiguracje pozwalają zamknąć profil lub ustawić preferencje dostępu. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 • Przejdź do ustawień, klikając ikonę „OK” u góry strony.
 • Wybierz „Ustawienia profilu”, a następnie „Ogólne”.
 • W otwartym menu kliknij „Ustawienia prywatności” lub „Ustawienia reklamy”.
 • Wykonaj niezbędne czynności.

Jeśli chcesz całkowicie usunąć swoje konto w klasie, powinieneś pomyśleć jeszcze raz. Po tych czynnościach możesz stracić kontakt z wieloma użytkownikami, osobiste zdjęcia i notatki zostaną utracone. Użytkownik nie będzie już miał dostępu do sieci społecznościowej.


Jak usunąć stronę na tablecie?
W związku z tym użytkownicy często zadają pytanie: jak usunąć stronę z kolegów z klasy z telefonu lub tabletu?

Новости

Чемпионат Европы по пауэрлифтингу — 2014. Итоги
11 мая в столице Болгарии Софии подошел к концу чемпионат Европы по пауэрлифтингу. Соревнования проводились в двух весовых категориях — до 120 кг и свыше 120 кг, и в двух зачетах — личном и командном.

Прогнозы на Лигу чемпионов УЕФА
Лига Чемпионов в своем совершенном формате известна с 1992 года. Турнир существовал еще в далеком 1955 году и со временем трансформировался в совершенно уникальное явление в мире спорта. Лига Чемпионов

Ливерпуль - Порту. Прогноз на матч Лиги Чемпионов (06.03.2018)
Во вторник, после недельной паузы, возобновится Лига Чемпионов. Первыми, на «Энфилде», сыграют «Ливерпуль» и «Порту». По большому счету, интрига убита на «Драгау» — как же тогда пройдет второй поединок

Церемония открытия чемпионата мира по футболу 2018: дата, где состоится
Церемония открытия чемпионата мира по футболу 2018 – торжественная прелюдия к самому важному футбольному празднику четырёхлетия. Где и когда пройдёт мероприятие? Как будет выглядеть его программа? Какие

Татьяна Кит и Юлия Ткач-Остапчук призеры Чемпионата мира по вольной борьбе. Репортаж из Лас-Вегаса-2015.
11 сентября 2015                      Только что в Лас-Вегасе, США завершился пятый день чемпионата мира по

Чемпионат и первенство Сибири по кобудо
В Барнауле прошли чемпионат и первенство Сибири по кобудо. В турнире приняло участие более 250 спортсменов из пяти регионов Сибири. Сборная Алтайского края заняла первое место в командном зачете и первенства,

Евгений Наер: Кто сказал, что чемпионка поменяется?
Тренер женской сборной России не только успешно играет сам и работает с шахматистками, но и прекрасно комментирует различные турниры. В эти дни он ведет трансляцию женского чемпионата мира на русском языке.

Прогнозы на чемпионат Англии
Чемпионат Англии (Английская Премьер-Лига) заслуженно считается одним из сильнейших клубных чемпионатов не только Европы, но и мира. Вслушайтесь в эти названия: Ливерпуль, Манчестер Юнайтед, Арсенал, Челси,

Плющенко сенсационно проиграл чемпионат России и отказался от участия в турнире одиночников на Олимпиаде
Выступления мужчин-одиночников на чемпионате России в Сочи, который считается отборочным на Игры-2014, завершились сенсационным результатом. Петербуржский фигурист, олимпийский чемпион Евгений Плющенко

Чемпионат мира 2010 - отборочные матчи.
Сборная России в первом официальном матче 2009 года уверенно обыграла в "Лужниках" команду из Азербайджана со счетом 2:0. Игра получилась на редкость скучной и небогатой на события. В первом тайме сборная

последние новости на сайте