620137 г. Екатеринбург
ул. Комсомольская 6е, офис 213
e-mail:  [email protected]

+7 (343) 382-44-94

+7 (982) 660-660-8

Статьи

Jak zakochać się w Baranie? Tak samo jak Byk, Bliźnięta i lista trwa ...

 1. Jak zakochać się w człowieku Baranie?
 2. Jak zakochać się w człowieku-Taurusie?
 3. Jak zakochać się w bliźniaku?
 4. Jak zakochać się w człowieku z rakiem?
 5. Jak zakochać się w męskim lwie?
 6. Jak zakochać się w dziewicy mężczyzny?
 7. Jak zakochać się w człowieku Librze?
 8. Jak zakochać się w człowieku ze Skorpiona?
 9. Jak zakochać się w człowieku-Strzelcu?
 10. Jak zakochać się w człowieku z Koziorożca?
 11. Jak zakochać się w człowieku-Wodniku?
 12. Jak zakochać się w człowieku Ryb?

Scenariusz podboju ludzi jednego lub drugiego znaku zodiaku dyktuje gwiazdy. Przeczytaj uważnie i pozwól być szczęśliwym w miłości!

Jak zakochać się w człowieku Baranie?

Ten człowiek musi najpierw dojść do mety jako pierwszy i generalnie zawsze i we wszystkim, aby być numerem jeden. W związku z tym kobieta, która zachowa złudzenie, że tak jest, to pani Aries.

Od profesjonalistów: Baran to rodzaj świątecznego mężczyzny. Jeśli lubisz hałaśliwe imprezy i zabawne firmy, „jagnięcina” to dokładnie twoja wersja - nie będziesz się nudzić!

Nawet dla Barana charakteryzuje się otwartością i sposobem wyrażania swoich opinii bezpośrednio. Wykazanie wrażliwości nie jest najlepszą taktyką. Ale samowystarczalność partnera i umiejętność parowania z humorem (ale nie obrażania i nie degradowania godności przeciwnika!) Baran są bardzo mile widziani.

Jak zakochać się w człowieku-Taurusie?

Co, a człowiek Byka nie narzeka na apetyt! Jednocześnie karmienie go chitma i fast foodami nie zadziała. Będziemy musieli nauczyć się umiejętności kulinarnych na lekcjach wideo brutalnego Gordona Ramsaya, a przynajmniej słodkiego Jamiego Olivera. Sommelier szkolny również będzie twoim plusem.

Niewątpliwych zalet samego Byka - nieskazitelna lojalność. W zasadzie wszyscy cenią sobie stabilność w relacjach. Jeśli taki człowiek się zakochał, to na zawsze. Jedyny powód, dla którego mogą „iść w lewo” - jeśli nagle poważnie podejrzewasz, że dziewczyna na samym „piętnie w pistolecie”. Będzie to zemsta lub akt zemsty, na który nigdy nie zdecydowaliby się w innych okolicznościach.

Jak zakochać się w bliźniaku?

Z takim mężczyzną nigdy się nie nudzi! Wie, jak cieszyć się życiem i kocha przygodę. A towarzysz wybiera sobie dopasowanie - łatwe do podniesienia. Jak wygrać człowieka z Gemini? Zaproponuj mu, aby zrobił coś nowego. Przejdź do ciekawych szkoleń, kursów itp. A może sam możesz go czegoś nauczyć? To jest bingo!

Innym dobrym pomysłem jest wspólna podróż. Ale nie ma wycieczek z plażą. Prawdziwe przygody są absolutnie niezbędne - zbieranie stonogów w tropikalnej dżungli, ratowanie żółwi na odległej wyspie lub skakanie z bungee nad przepaścią (na przykład w kraterze wulkanu).

Nie pozwól, aby taki człowiek się znudził i będzie chciał kontynuować swoją historię!

Jak zakochać się w człowieku z rakiem?

Jeśli wierzysz gwiazdom, droga do serca mężczyzny-Raka jest dość domowa dzięki pracom domowym. Krótki fartuch, ciasto wiśniowe w piekarniku, kompot mieszany na piecu - jest bezwarunkowo zakochany. To prawda, trzeba być przygotowanym na to, że ten chłopak zacznie porównywać cię ze swoją mamą, poprosić o zrobienie tłuczonych ziemniaków zgodnie z jej recepturą i często wyruszy w podróż przez fale swojej pamięci. Syn matki - co ze sobą zabrać! Ale jest też dobra wiadomość: dla swojej „gospodyni” człowiek z rakiem jest gotowy przenieść góry i zarobić miliony. Ma na celu długoterminowe relacje rodzinne, sentymentalne, lojalne i kochające miłość - i to świetnie!

Jak zakochać się w męskim lwie?

Poznaj króla! I nic więcej. W związku z tym „lewuszka” zakochuje się w tych, którzy czczą go mocniej i stanowczo. Jednocześnie „obiekt marzeń” powinien wyglądać maksymalnie (wyjątkowo) spektakularnie i jasno. Tylko w ALE, w żadnym wypadku nie powinieneś być lepszy, bogatszy, bardziej udany lub bardziej utalentowany niż on. W przeciwnym razie Lev pędzi do przodu, by utrzymać się w czyimś skrzydle. No i oczywiście nie ma żartów, trollingu i wyśmiewania. Nawet jeśli śmieszne. Nawet jeśli bardzo zabawne - powstrzymaj się. On jest królem i punktem. W przeciwnym razie głowa od ramion lub, cóż, rozumiesz.

Czy naprawdę chcesz go oczarować? Słuchaj Leo, otwieraj usta, we wszystkim się poddawaj i ciągle mów o jego wielkości.

Jak zakochać się w dziewicy mężczyzny?

Tacy ludzie wyróżniają się złożonym charakterem, pragnieniem ciągłego myślenia i dość regularnym życiem. Bądź spokojny, jeśli Dziewica wybrała cię na towarzysza - podjął tę decyzję świadomie, po dokładnym zważeniu wszystkiego.

Jeszcze go nie wybrałem, ale czy naprawdę starasz się o to? Zgadzam się z nim we wszystkim. Albo udawaj, że się zgadzasz. Virgos są niezwykle ważne, aby mieć rację we wszystkim. Ponadto nie próbuj cierpliwości tego człowieka w kwestii pieniędzy. Nie są skąpe, ale nie akceptują marnotrawstwa. Nigdy nie mów, ile faktycznie kosztuje twoja torebka i ile lubisz sprzedaży. Przecież gorliwa gospodyni jest o tobie!

Jak zakochać się w człowieku Librze?

Man-Libra, co do zasady, przystojny i pięknie złożony. Jest w tym coś wenerycznego ... O, przepraszam, chodziło oczywiście o ochronę Wenus przed tym znakiem zodiaku. Stąd cała jego subtelność duszy i łaski w manierach. W związku z tym dziewczyny Libra doceniają wyrafinowane. Urodzony estet, cieszy się wszystkim, co piękne i harmonijne.

Bez presji, bezczelności, chamstwa i ignorancji. Nie zostawiaj brudnych naczyń na stole, a przecież przetrzyj stół po romantycznej kolacji.

Jeśli możesz stać się dla niego nie tylko kochanką, ale także przyjacielem - to będzie korzystne dla twojego związku.

Jak zakochać się w człowieku ze Skorpiona?

Och, jesteś gotowy podjąć ryzyko? Jasne? Cóż ... Ostrzegaliśmy. Ogólnie rzecz biorąc, niezwykle trudno jest odgadnąć, co jest teraz w głowie Scorpia, o czym myśli i jakie emocje przeżywa. Wielki błąd - uporczywie wspinaj się do jego duszy - może boleśnie żądlić słowami.

Skorpiony kochają oczy. Jego dziewczyna powinna być doskonale przygotowana i pomadazhena. Nie, czy jesteś gotowy na subskrypcję tego wszystkiego? Cóż, dobrze ... Potem powiemy dalej.

W związkach nie jest zawstydzony trudnościami - wręcz przeciwnie, jego powołania miłosne stymulują go i nakłaniają do wyczynów. Szczególnie atrakcyjna dla niego będzie kobieta, która jest wrodzonym jasnym intelektem i jednocześnie tajemnicza. Seksowne obrazy i zapachy - Scorpio lubi to wszystko.

Pociąg do zniszczenia i samozniszczenia jest poważnym zagrożeniem ze strony Skorpiona i tutaj ważne jest, aby nie podlegać dystrybucji.

Jak zakochać się w człowieku-Strzelcu?

Człowiek Strzelec absolutnie nie może siedzieć spokojnie. Wybiera się na częste podróże służbowe, regularnie zrywa ze względu na festiwale, wieczory kawalerskie - wszelkie dostępne mu imprezy. Jest wesoły i beztroski, a zakochany potrzebuje tego samego sprzymierzeńca! Partner dla wyścigów, wyścigów, zagulami. Bycie blisko takiego mężczyzny jest przyjemne i łatwe - najważniejsze jest to, że masz także wesoły charakter! I trochę szalonego błysku w jego oczach.

W tym samym czasie Strzelec i - najmądrzejszy znak w kręgu zodiaku. Bezkompromisowo przyzwoity w szlifowaniu zębów i oczekuje tego samego od partnera i potencjalnej matki jego dzieci.

Jak zakochać się w człowieku z Koziorożca?

Dosłownie od młodości są to już bardzo szanowani ludzie. Nie toleruj improwizowanych, każdy krok jest dokładnie przemyślany. Koziorożce nie rozumieją długich wskazówek - cenią sobie szczerość i szczerość. Łatwy związek jednej nocy nie jest oczywiście jego historią.

Dla Capricorns temat kariery jest niezwykle ważny, dlatego taki człowiek wybierze kobietę, która jest gotowa wspierać go w ambicjach zawodowych iw żaden sposób nie utrudnia jego sukcesu i wzrostu. Odpowiedzialność i organizacja dla niego młodej damy jest jak afrodyzjak - pamiętaj o tym! I wreszcie, najsilniejsze relacje z ludźmi Koziorożca wynikają z bliskiej przyjaźni. Patrząc uważnie na moją ukochaną, po przejściu ognia, wody i miedzianych rur, Capricorn nagle uświadamia sobie, że bez niego nie zamierza istnieć. Wszystko jest gotowe, zawiń, możesz wziąć!

Wszystko jest gotowe, zawiń, możesz wziąć

Jak zakochać się w człowieku-Wodniku?

Masz nietrywialne zadanie - przyciągnięcie uwagi jednego z najbardziej nieprzewidywalnych znaków zodiaku. Idealna rola - tajemnicza kobieta. Wodnik jest pod wrażeniem jakiejś tajemnicy, tajemnicy. Jest skłonny spekulować na temat tego, co stoi za tym i na stworzonym obrazie, zdecydowanie lubi.

Osoba kochająca wolność, lubi zgłaszać się do każdego. Dlatego wszelkie próby zazdrości i kontroli są zatrzymywane u korzenia. Gotowość do zawarcia małżeństwa w Wodniku jest już w solidnym wieku i należy to również wziąć pod uwagę. Podsumowując, nie jest to bezpośredni plan transcendentalnych planów, niech ta powieść rozwija się stopniowo, a inicjatywa długoterminowych relacji pochodzi z niej. Aż pewnego dnia mógłby powiedzieć: „Myślałem, że możemy wziąć ślub. Jak na to patrzysz? ”

Jak zakochać się w człowieku Ryb?

Samce są różne: „słodkowodne” i „drapieżne”. Pierwsze są ciche i wrażliwe, drugie są jasnymi idealistami. Oba podgatunki są mistykami! Ryba twoich snów jest stworzeniem szkolnym, nie toleruje samotności, więc łatwo jest go złapać w sieci krycia. Dziewczyna jego marzeń ma łagodny charakter, jest bardzo przywiązana do niego, romantyczna i pasjonująca się interesującą pracą. A Ryby (bez względu na płeć słowa) są sentymentalne, jak głośne słowa i wyznania. Ważne jest, aby słuchali, że są kochani, doceniani, uwielbiani. Pod wieloma względami widzą znaczenie symboliczne, więc nie przegap okazji, aby „grać” na tym.

Zdjęcie: Shutterstock

Jak zakochać się w człowieku Baranie?
Jak zakochać się w człowieku-Taurusie?
Jak zakochać się w bliźniaku?
Jak zakochać się w człowieku z rakiem?
Jak zakochać się w męskim lwie?
Jak zakochać się w dziewicy mężczyzny?
Jak zakochać się w człowieku Librze?
Jak zakochać się w człowieku ze Skorpiona?
Jak zakochać się w człowieku-Strzelcu?
Jak zakochać się w człowieku z Koziorożca?

Новости

Чемпионат Европы по пауэрлифтингу — 2014. Итоги
11 мая в столице Болгарии Софии подошел к концу чемпионат Европы по пауэрлифтингу. Соревнования проводились в двух весовых категориях — до 120 кг и свыше 120 кг, и в двух зачетах — личном и командном.

Прогнозы на Лигу чемпионов УЕФА
Лига Чемпионов в своем совершенном формате известна с 1992 года. Турнир существовал еще в далеком 1955 году и со временем трансформировался в совершенно уникальное явление в мире спорта. Лига Чемпионов

Ливерпуль - Порту. Прогноз на матч Лиги Чемпионов (06.03.2018)
Во вторник, после недельной паузы, возобновится Лига Чемпионов. Первыми, на «Энфилде», сыграют «Ливерпуль» и «Порту». По большому счету, интрига убита на «Драгау» — как же тогда пройдет второй поединок

Церемония открытия чемпионата мира по футболу 2018: дата, где состоится
Церемония открытия чемпионата мира по футболу 2018 – торжественная прелюдия к самому важному футбольному празднику четырёхлетия. Где и когда пройдёт мероприятие? Как будет выглядеть его программа? Какие

Татьяна Кит и Юлия Ткач-Остапчук призеры Чемпионата мира по вольной борьбе. Репортаж из Лас-Вегаса-2015.
11 сентября 2015                      Только что в Лас-Вегасе, США завершился пятый день чемпионата мира по

Чемпионат и первенство Сибири по кобудо
В Барнауле прошли чемпионат и первенство Сибири по кобудо. В турнире приняло участие более 250 спортсменов из пяти регионов Сибири. Сборная Алтайского края заняла первое место в командном зачете и первенства,

Евгений Наер: Кто сказал, что чемпионка поменяется?
Тренер женской сборной России не только успешно играет сам и работает с шахматистками, но и прекрасно комментирует различные турниры. В эти дни он ведет трансляцию женского чемпионата мира на русском языке.

Прогнозы на чемпионат Англии
Чемпионат Англии (Английская Премьер-Лига) заслуженно считается одним из сильнейших клубных чемпионатов не только Европы, но и мира. Вслушайтесь в эти названия: Ливерпуль, Манчестер Юнайтед, Арсенал, Челси,

Плющенко сенсационно проиграл чемпионат России и отказался от участия в турнире одиночников на Олимпиаде
Выступления мужчин-одиночников на чемпионате России в Сочи, который считается отборочным на Игры-2014, завершились сенсационным результатом. Петербуржский фигурист, олимпийский чемпион Евгений Плющенко

Чемпионат мира 2010 - отборочные матчи.
Сборная России в первом официальном матче 2009 года уверенно обыграла в "Лужниках" команду из Азербайджана со счетом 2:0. Игра получилась на редкость скучной и небогатой на события. В первом тайме сборная

последние новости на сайте