620137 г. Екатеринбург
ул. Комсомольская 6е, офис 213
e-mail: [email protected]

+7 (343) 382-44-94

+7 (982) 660-660-8

З початку року до фіскальної служби

Опубликовано: 29.10.2016

видео З початку року до фіскальної служби

Роман Насіров: У грудні Одеська митниця перевиконала план на 30%

Про це повідомили у відділі реєстрації платників та електронних сервісів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, перейдите http://vinnytsia.eu/ua/fullnews/222289.

Найбільше запитувачі звертались з проханням надати інформацію щодо діяльності суб’єктів господарювання, отриманих доходів посадових осіб, надання копій актів перевірок, кількості зареєстрованих фізичних осіб-підприємців тощо.

Усі запити було розглянуто та своєчасно, у 5-ти денний термін, надіслано відповіді громадянам.

Фахівці фіскальної служби в області нагадують, що відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Отримати таку інформацію кожен громадянин має право в результаті:

1) систематичного та оперативного оприлюднення інформації:

- в офіційних друкованих виданнях;

- на офіційних сайтах в мережі Інтернет;

- на інформаційних щитах;

- будь-яким іншим методом;

2) надання відповідей за запитами на інформацію.

При цьому, запит може бути індивідуальним або колективним та подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір.

Запит на інформацію до ГУ ДФС в Івано-Франківській області можна надіслати поштою за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 20, електронною поштою на скриньку [email protected]; або зателефонувавши за телефонами (0342) 77-18-86.


За 5 місяців Вінниччина зібрала до бюджетів майже 2 мільярди 199 млн. грн.


У пункт пропуску Рава-Руська затримали триста ящиків цигарок

rss