620137 г. Екатеринбург
ул. Комсомольская 6е, офис 213
e-mail: [email protected]

+7 (343) 382-44-94

+7 (982) 660-660-8

Нефтесборное оборудование и нефтесборщики

Опубликовано: 19.04.2017

видео Нефтесборное оборудование и нефтесборщики

Плавающая технологическая платформа ПТП-1-НС

Інновації в управлінні ЗНЗ Чернігівської області

Наталія Мурашко, головний редактор журнальчику «Директор школи»

Репортаж із науково-практичної конференції «Сучасні інноваційні методики в управлінській діяльності керівників закладів освіти нового типу Чернігівської області» (28—30 листопада 2012 р, на сайте www.larn32.ru. ).

Організація роботи із законодавчими, правовими, інструкційно-методичними документами

Василь Лаврук, головний спеціаліст відділу освіти Косівської райдержадміністрації Івано-Франківської обл.

Керівники навчальних закладів повинні вивчати й обширно застосовувати в управлінській діяльності всі документи, які регламентують боту школи. Саме тому шкільному управлінцю доречно мати своєрідний метод роботи з документами.

У статті надано певну кількість нормативних документів і таблицю орієнтовного зразка, систематична бота над якою дасть змогу зекономити дорогоцінний час і сприятиме оптимізації управлінської діяльності.

Партнерство школи та сім’ї в ім’я дитини

Юлія Когут, директор НВК «ЗОШ І—ІІІ ст. — гімназія», м. Жмеринка Вінницької обл. ; Тамара Коновал, защитник директора з НВР; Оксана Дацко, соціальний преподаватель

Роль керівника школи у створенні команди

Людмила Бондарєва, директор ЗОШ № 42, м. Миколаїв

Обов’язком директора є створення згуртованої команди, у якій кожен виявляє найвищу кваліфікацію, відчуває для себя часткою єдиного організму, зацікавлений в успіху спільної справи й робить максимальний внесок у досягнення цілей школи. Таким чином, оптимізуються процеси адміністративного управління й групової самоорганізації. У статті — роздуми создателя про шляхи досягнення цієї мети.

Дитина має бути щасливою в школі

Валентини Дячук, директор Миколаївської ЗОШ I—ІІІ ст. № 50 ім. Г. Л. Дівіної

Як навчити дитину бути щасливою? За твердженням психологів, стан щастя супроводжується такими емоціями, як інтерес і радість. Якщо вчитель прагне перетворити свої уроки на «майстерні щастя», то він повинен спиратися на ці емоції, його уроки мають бути уроками творчості й спілкування.


Нефтесборщик.рф: скиммеры, нефтесборщики, сорбент


Плавающая технологическая платформа ПТП-1 с плавающим резервуаром РР-10П

rss